Şeffaf Branda M2 Fiyatları

Saydam yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemi olan şeffaf branda hızlı kurulum ve taşıma özelliğine sahiptir. Şeffaf branda kullanıldığı mekânlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar. Kullanıldığı mekânı toz, yağmur ve su gibi dış etkenlerden korur. Şeffaf olması nedeni ile iç ve dış ortamı gösteren bir duvar niteliğindedir. Kış bahçelerinde sıkça tercih edilen şeffaf brandalar sayesinde branda ile kaplanan alanlar manzarayı gösterme özelliğine sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından gerek bölme brandaları gerek kış bahçe kaplamaları gibi alanlarda uygulanmaktadır. Şeffaf branda kaplamaları cam ya da başka uygulamaların dışında oldukça fiyat tasarruflu seçenekler arasında yer alır.  Bu nedenle şeffaf branda m2 fiyatları olarak baktığımızda maliyeti oldukça düşüktür. Dış ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, %100 PVC den oluşmaktadır. Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi mekânlarda maliyeti oldukça yüksek olan cam balkon yerine tercih edilen şeffaf branda, aynı mekânları birbirinden ayıran duvar yerini alır. Betonarme yapılara göre maliyeti 3/1 oranına kadar düşmektedir. Şeffaf brandalar metrekare bazında hesaplanmaktadır. Yaz mevsiminde kafe ve restoran gibi işletmeler iç mekân ve dış mekânı bir arada kullanabilirken, hava şartlarının değişmesi ile birlikte oturma alanları kısıtlanmaktadır. Şeffaf branda ile dış mekân kapatılarak bu alanın da kullanılabilir hale gelmesi mümkündür.

Birçok çeşitliliğe sahip olan branda çeşitleri günümüzde her alanda kullanım kolaylığı sağlar. Branda çeşitleri arasında yer alan şeffaf brandalarda depo bölmeleri ve kış bahçelerinde sıkça tercih edilir. Ayrıca ahşap köşklere sahip olan işletmelerin de tercih ettiği branda çeşitleri arasındadır. Brandalarda genel anlamda kullanım ölçüsü ve çeşitliliğine göre fiyat uygulanmaktadır. Her anlamda betonarme yapı ve cam kaplama uygulamalarından daha düşük maliyetlere uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca birçok renk çeşitliliğine sahip olmak ile beraber talep ve isteklere özel üretim yapılmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde hava şartlarına bağlı açık ya da kapalı şekilde kullanılabilir. Kaliteli işçiliğimizin yanında, gayet uygun olan şeffaf branda m2 fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Coşkun Branda