Otomatik Kapı Brandası

 

Branda her alanda motorlu veya manuel özelliklere sahip ekonomik ücretlerle yüksek koruma sağlayan sistemlere sahiptir. Branda sistemleri işletmelerde imalathanelerde alan genişletme alanlarında tercih edilirken günümüzde her alanı branda ile kaplamak mümkündür. Özel üretilen kaliteli kumaşları sayesinde tüm olumsuz hava şartlarına karşı koruma sağlayan brandalar kullanıcılarına uygun fiyatlı seçenek sunar. Onlardan biri otomatik kapı brandasıdır. Yüksek hızlı, endüstriyel kapı sistemleri iç mekânlarda kullanıldığı gibi dış mekanlarda da tercih edilmektedir. En önemli özellikleri hızlı açılır kapanır olmalarıdır. Ayrıca güvenlik açısından da son derece donanımlıdır. Otomatik branda kapı söz konusu olduğunda merak edilen önemli bir detay motorudur. PVC kapı motoru gelişmiş özelliklere sahiptir. Motor sistemi ana gövdeye sabitlenebilmektedir. Hızları memnun edici seviyededir. Frenleme sistemlerinin maksimum verimlilikte çalışması kazaların önüne geçmektedir. Her alanda tercih edilebilen endüstriyel kapı sistemleri iş yerinize farklı bir hava katacaktır.

Otomatik kapı brandası motoru gelişmiş özelliklere sahiptir. Hız ayarlaması mevcuttur. Bunun yanı sıra uzaktan kumanda ile kullanılabilen otomatik kapı kullanım kolaylığı sağlar. İstediğiniz ayarda kapılarınızı kontrol edebilirsiniz. Güvenlik açığı olmadığını, kullanılan malzemelerin kaliteli özelliklere sahip olduklarının güvencesini verebiliriz. Ayriyeten endüstriyel otomatik kapı seçenekleri işinize serilik katacaktır. Dakikalarca kapıların açılmasını beklemeyecek ve vakit kaybınız olmadan işe koyulacaksınız.

Kapı Branda Sisteminin Özellikleri

  • Fabrika depo ve işletmelerde malzeme giriş çıkış sirkülasyonunun çok olduğu alanlardaki sık ve hızlı açılıp kapanması gereken geçiş noktaları için ideal kullanıma sahiptir.
  • Rüzgâra dayanıklıdır.
  • Çeşitli motor sistemleri ve otomatik kullanım kolaylığına sahiptir.
  • Diğer yapılara göre hem ekonomik hem de yüksek korumalıdır.
  • Kazaları önleyici güvenlik sistemine sahiptir.

Sektörde yılların verdiği tecrübemizi kalite ve güven ile birleştirerek sizlere en iyi ve güvenli hizmeti vermeyi ilke edindik. Sağlam, kaliteli işçilik ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Her alanda üretilen branda çeşitliliğimizde uzman performansımız ile otomatik kapı branda sistemlerinin de montajını yapmaktayız. Branda sistemlerinin hayatınıza sunduğu kolaylar hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Coşkun Branda