Koruma Brandası

Yağmur, şiddetli rüzgar, soğuk ve güneşe karşı oldukça dayanıklı olan koruma brandası bahçe, teras, balkon ve kafe gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bahçe mobilyalarında kullanılan koruma brandası lastikli yapıya sahiptir. Kullanıldığı alana göre yapısında farklılık görmek mümkündür. Uzun yıllar işlevini kaybetmeyen koruma brandasının kumaşında nemlenme sorunu oluşmamaktadır. Üretildiği fabrikaya göre iç astarına pamuklu ya da teflon kumaş koruması bulunmaktadır. Brandalar günümüzde her türlü malzemenin ve eşyaların korunmasını sağlarken ayrıca mekanlarda kaplama ve çadır olarak da kullanılmaktadır. Bu anlamda yüksek koruma ve ekonomik fiyat imkanları ile dikkat çekicidir. Uygun fiyat cazibesi ile tüm işletmelerde ve özel alanlarda sıkça tercih edilir.

Koruma brandaları pek çok renk seçeneğine sahiptir. Müşterinin isteğine bağlı olarak renk ve ebatında değişiklikler söz konusudur. Koruma brandası; koltuk, masa ve korunmasını istediğiniz her ürüne yapılabilmektedir. Kışın olumsuz hava şartlarından etkilenmeyen branda yaz aylarında da güneş etkenli olarak renklerinde solma gibi durumlar söz konusu değildir.

 

Kaliteli kumaşlardan elde edilen koruma brandasında rutubet, nemlenme ya da çürüme gibi olaylar oluşmamakla beraber bulunduğu alanlarıda bu gibi sorunlardan korumaktadır. Yat ve teknelerde de sıklıkla kullanılan koruma brandaları klasik brandalara oranla daha şık bir görüntüye sahiptir. Birbirinden farklı koruma branda çeşitlerimizi coşkun branda olarak müşterilerimize sunmaktayız. Yüksek Koruma niteliğine sahip olan branda çeşitlerimiz ile her alanda kaplama ve koruma uygulaması yapabilmekteyiz.

Koruma brandalarının kullanım alanları ise şu şekildedir;

  • Mobilya koruma brandaları
  • Araç koruma brandaları
  • Yat ve tekne koruma brandaları
  • Havuz koruma brandaları
  • Beton koruma brandası
  • Tırlar ve kamyonlar için yük koruma brandaları
  • Çatı koruma brandaları

Görüldüğü üzere birçok kullanım alanına sahip olan koruma brandalarının en temel özelliği su geçirmez olmasıdır. Bu nedenle sıkça tercih edilir. En çok kullanım alanlarından biri ise araçlar ve garajlardır. Araçları hem iklimsel hava şartlarından korurken hem de soğuk havaların olumsuz etkilerinden korunmasını sağlar. Donma ve paslanma gibi en sık görülen olumsuz hasarlara karşı önleyici niteliktedir. Her türlü branda çeşitleri ve bilgisi için firmamız ile güvenle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Coşkun Branda