Kamyon Brandası 

Yurt dışı ya da yurt içi nakliye hizmeti gören kamyonların üzerinde branda bulunmaktadır. Kamyon brandası basit bir araç örtüsünden farklıdır.  Nitelikli imal edilen ve bir konstrüksiyon dahilinde araca eklenen koruyucu malzemeden oluşur. Kamyonlar yük taşımacılığında en çok kullanılan araçlar arasındadır. Uzun yol gitmeleri nedeni ile iklim değişikliklerine maruz kalmaktadırlar. Bu nedenle taşınacak olan yükün güvenliğini sağlamak önem taşır.

Çok yönlü kullanım alanlarına ve pek çok çeşide sahip olan brandalar bulunduğu alanları güneşin zararlı ışınlarından, şiddetli rüzgârdan ve olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Polyester veya farklı kumaşlara sahip olan branda çeşitleri arasında kamyon brandası diğer brandalara oranla daha farklı bir yapıya sahiptir. Alev yürüme yapmayan kamyon brandaları içindeki yükleri her türlü olumsuz etkilerden ve mevsim şartlarından korumaktadır. Taşınan yükün güvenliğini sağlamak adına kamyon branda seçiminin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü yol şartları ve olumsuz hava koşulları ile  toz ve kir gibi etkenler ürün güvenliğini riske atar. Bu durumda kaliteli kumaşlardan elde edilen brandaların tercih edilmesi gerekmektedir.

 

Kamyon brandaları yolculuk esnasında sürücüye ve yüklere avantaj sağlamaktadır. Su geçirmeyen brandalar yükünüzü koruyarak işinizi daha kolay bir hale getirmektedir. Ürünler güneş, toz ve diğer dış etkenlerden korunmaktadır. Brandalar yükleri kamyona koyunca ya da kamyondan indirince zorluk çıkartmamakta sadece kendi bulunduğu sınırlarda kalmaktadır. Kayma, yırtılma ve yıpranma gibi durumlar söz konusu değildir. Kamyon branda fiyatları ve kaliteleri markadan, markaya değişmektedir. Kaliteli ve bütçenizi almayacak kamyon brandalarına sahip olmak isterseniz firmamıza ve sitemize uğramayı unutmayınız. Dayanıklı yapılardan sizin isteğiniz doğrultusunda ürettiğimiz brandalar her daim sizi beklemektedir. Kamyon brandalarının temel özellikleri şu şekildedir;

  • Su geçirmeyen yapıya sahiptir.
  • İp dokuma ve PVC kaplama özelliği
  • Yırtılma yapmayan kumaş niteliği
  • Sağlam ve dayanıklı olması
  • Her türlü iklim şartlarına uygun koruma
  • Toz, kir ve pisliklerden koruma

Günümüzde her alanda yüksek koruma sağlayan branda çeşitleri firmamız güvencesi ile en kaliteli kumaşlardan üretilerek satışa sunulmaktadır. İstenilen ebatlarda üretilebilen branda çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Coşkun Branda