Kamyon Brandası

 

Günümüzde oldukça yaygın olan nakliye işlemlerinde firma seçimi yapılırken ilk sırada yer alan koşul eşya güvenliğidir. Yük taşımacılığında en çok tercih edilen araç sınıfında yer alan kamyonlar uzun yol yapmaktadırlar. Yurt içi ve yurt dışı yük taşımacılığında etkin olarak tercih edilen kamyonların taşıdıkları ürünleri koruyabilmeleri için branda kaplaması yaptırmaları gereklidir. Hiç kimse taşınan malzeme, eşya her ne olursa olsun kimse kasası açık bir kamyon ile taşıma yaptırmak istemez. Ayrıca yürürlüğe giren yasalar neticesinde açık kasa araçlarla yapılan nakliyelerde, tespit edildiği taktirde ceza yaptırımı uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra, taşıma esnasında karşılaşılabilecek herhangi bir doğa olayının taşınan eşyalara zarar vermesi hem sizin prestijiniz hem de müşterileriniz için zarar niteliğindedir.

Üst kalite ve dayanıklılık ile ürettiğimiz kamyon brandası, olası tüm kötü hava koşullarına uygun tasarlanmaktadır. Geceden yağan yağmur sularının kamyon kasasında birikmesi neticesinde ertesi gün yapacağınız tüm işler ertelenmek durumundadır. Ayrıca uzun yol kat ederek taşıma işi yapıyorsanız, havanın güneşli olması durumunda malzemelerinizin başta renk olmak kaydıyla birçok madde de zarar verebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Değişen hava koşullarında olası yağmur, kar yağışı hem sizleri zora sokacak hem de eşyalara zarar verecektir. Bu nedenle özel olarak üretilen kamyon brandaları tercih edilmeli ve branda seçimlerinde kaliteye önem verilmelidir. Normal araç örtülerinden farklı niteliklerde ve özellikte üretilen kamyon brandalarının faydaları şu şekildedir;

  • Tüm iklim koşulları ve olumsuz hava şartlarında taşınan yük için yüksek koruma sağlar.
  • Su geçirmez niteliğe sahiptir.
  • Yüksek ısı ve alevden korur.
  • Güneş ışınları ve nemden taşınan yükün korunmasını sağlar.
  • Yırtılma yapmayan özel dikişlere sahiptir.

 

Yük taşımacılığında olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına, kamyon edindiğiniz andan itibaren brandayı da temin etmeniz gerekmektedir. Titizlik ve özveriyle çalışan uzman kadromuz sayesinde aracınıza uygun ölçülerde ürettiğimiz kamyon brandası teminatı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerin istekleri doğrultusunda uzman olarak üretilen kamyon brandaları başarılı bir şekilde araç üzerine yerleştirilmektedir. Sağlam ve dayanıklı branda çeşitlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Coşkun Branda