Depo Çadır Sistemleri M2 Fiyatları

 

 

Her türlü iklim şartlarına ve çevresel etkenlere dayanıklı yapısıyla depo çadırı sistemleri m2 fiyatları uygulama alanına göre değişkenlik göstermektedir. Depolanacak ürün özelliklerine göre tasarlanabilir. Soğuk saklanması gereken ürünlere göre çadır içi sıcaklık derecesi ayarlanabilir. Son teknoloji sistemlerle üretilen çadır sistemleri ani gelişen depolama ihtiyaçları için de son derece etkili yöntemlerdir. Havalandırma, ısıtma ve soğutma gibi ek özelliklerinde eklendiği depo çadır sistemleri m2 fiyatları, diğer depo yöntemleri ile kıyaslanınca oldukça ekonomik ve uygun maliyetleri ile dikkat çekmektedir. Dayanıklı yapıları sayesinde her hava koşuluna uyum sağlamaktadır.

Tüm dünyada hızlı, kolay ve güvenilir depolama çözümü olarak tercih edilen depo çadır sistemleri birçok yönden avantajlıdır. Depo çadır sistemi küçükbaş hayvan bakıcılığı içinde kullanılmaktadır. Çadır yapılar portatif, ekonomik ve hızlı kurulum özellikleri sayesinde her alanda tercih edilir. Betonarme alanlardan çok daha düşük bütçeyle ve çok daha fazla imkân sunan bu sistemler oldukça ekonomiktir. Otomotiv, gıda, tekstil sanayi veya kimya gibi birçok farklı sektörde depo çadır sistemleri tercih edilebilir. Kolon ya da kiriş gibi çalışmaya engel yapılar yoktur. Depo çadır sistemleri kurulacak alana ve talep edilen özelliklere göre fiyat değişkenliği göstermektedir. Çadır sistemleri ile betonarme yapı fiyatları arasında oldukça fark bulunur. Bu nedenle hem zamandan hem de fiyattan tasarruf etmenizi sağlar. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çadır Sistemlerinin Avantajları

  • Hızlı ve kolay kuruluma sahiptir. Bu nedenle zamandan tasarruf edilmesini sağlar.
  • Portatif kullanım fonksiyonelliğine sahiptir. Bu nedenle taşınabilirlik özelliği ile geniş kullanım alanı sağlar.
  • Depolama sektöründe ve fabrika sektöründe ekonomik fiyatlarda kapasite artırımı yapılabilmesine imkân sunar.
  • Otomotiv, gıda, tekstil sanayi veya kimya, hayvancılık, barınak, geçici ve kalıcı fuar organizasyonları gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.
  • Bir gün gibi kısa sürelerde yapılan montajları ve istenilen özelliklerin eklenebilir olması çadır kullanımı için oldukça avantajlıdır.

Firmamız çözüm odaklı çalışma sistemi ve kaliteli malzemeden üretilen depo çadır sistemleri ile satış sonrası destek ve hizmetlerinde de aynı kalite ile yanınızdadır.

 

Coşkun Branda