Branda ve Çadır Kumaş Fiyatları

Çadır ve brandalar hayatımızın çeşitli alanlarında karşımıza çıkan ve sık kullanılan ürünlerdir.  Genel amacı dış etkenlere karşı korumak olan bu ürünlerde su geçirmez kumaşlar tercih edilmesi gerekir. Çadır ve branda için en fazla tercih edilen kumaş türü polyester ve naylondur. Bu kumaşlar su geçirmez özellikte ve hafiftir. Bunun yanı sıra pamuk ve kanvas türü kumaşlarda kullanılmaktadır. Günümüzde kampçılık sahil kentlerinde ve doğal ortamlarda en çok tercih edilen tatiller arasında yer alıyor. Bu nedenle birçok kişi çadır sahip olmak adına araştırmalar yapıyor. Firmamız kaliteli çadır kumaşları ile güvenli bir kullanım alanı sunar. Özel olarak üretilen çadır kumaşları kamp esnasında yağmur, rüzgâr ve her türlü toz için yüksek oranda koruma sağlar.

Brandaların kullanım alanları oldukça geniştir. Eğlence alanları, geçici ticari faaliyetler, bahçe balkon koruma, cafe restoran gibi işletmelerin dış alan koruması, kamyon, tır gibi yük araçlarının kasa kaplaması için yoğunlukla tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan alan bu kadar fazla iken branda ve çadır kumaş fiyatları oldukça merak edilmektedir. Günümüzde birçok branda çeşitlerini piyasada bulmak mümkündür. Fakat özel olarak üretilen branda kullanılması istenilen performansı almak adına önem taşır. Ucuz fiyata satılan branda ve çadır kumaşlarında delinme deforme oranları yüksektir. Ayrıca asıl amacı olan dış etkenlere karşı koruma özellikleri aktif değildir. Bu nedenle branda tercihlerinde güvenilir firmalar tercih edilmelidir. Kaliteli bir branda her alanda uzun süre kullanım özelliği taşıyarak kullanma kolaylığı sağlar.

Fiyatlar kumaşın özelliklerine, ne tür alanda kullanılacağına, hangi ölçü ve modelde tasarlanacağına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin otopark için kullanılacak çadır kumaşı metrekare fiyatları ortalama 450 TL, izolasyonlu çadır kumaşlarının metrekare fiyatları ise ortalama 100 TL civarındadır.

Ancak kullanılacak mekân ve kullanım amacına göre branda ve çadır kumaş fiyatları şekillendiğinden elbette net fiyat söylemek doğru değildir. Net fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel olarak üretilen kumaşlardan elde edilen brandalarımız hem fiyat hem de performans açısından sizleri memnun edecektir.

Coşkun Branda